ETKİNLİKLER
GUGULUMDAKİLER TİYATROSU SEZONU CALINTI ESERLER GALERİSİYLE AÇIYOR
15 Ocak 2022
Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu Şükrü Üçüncü’nün yazıp yönettiği ve oyuncu olarak da rol aldığı “Çalıntı Eserler Galarisi” oyunu ile 27 Ocak 2022 tarihinde 2020-2021 sanat sezonu açıyor.


 
27 Ocak 2022 Perşembe günü saat 20.00 de Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde prömiyer yapacak olan Gugulumdakiler Tiyatrosu bu sezon oyununda kara mizah ve komediyi harmanlayarak her zaman olduğu gibi seyircisine güzel tiyatro akşamları yaşatacak.

Oyun, her sezon hazırlanan ayrıntılı dekordan uzak, geniş oyuncu kadrosu, özenle hazırlanmış kostümleriyle sahneye konuyor. Kara mizah temelinde düşündürürken, komedisiyle gülümseten, zaman zaman kaoslar yaşatan “Çalıntı Eserler Galerisi” oyununu yine çok beğeneceksiniz.

Oyun, dünyanın çeşitli ülkelerinden çalınarak galeri adı altında bir depoda tutulan ve tarihe adını yazdıran ünlü karakterlerin heykel ve tablolarının galerideki güvenlikçinin hayal dünyasında canlandırılmasıyla başlar. Galeride uzun yılar görevli olan ve neredeyse hiç insan yüzü görmemiş güvenlik görevlisi, tabloların kendisiyle konuştuğunu sanmaktadır.

Bu canlandırmalarda ünlü karakterlerin tablo ve heykelleri tarihteki kimliklerine kavuşur ve aralarındaki rekabet ve çatışma bir türlü bitmez. Mayıs ayı sonuna kadar oynanması düşünülen oyun için tiyatro severler, sezon süresince oyun biletlerini Trabzon Sanatevinden temin edebilecek, dernek telefonu (0530 785 70 72) üzerinden ve sosyal paylaşım sayfalarından rezervasyon yaptırabilecekler, oyun tarihlerini öğrenebilecekler.
Eklenmiş yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad:
E-posta:
Yorumunuz:
 
E-Posta adresimi gizle
 
9. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILDI
Mizah Sanatı Derneği, 9. Görsel Mizahi Yapıtlar Sergisi’ni 12 Nisan 2023 tarihinde Trabzon San
9. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILIYOR
Mizah Sanatı Derneği tarafından organize edilen geleneksel sergi, 12 Nisan 2023 tarihinde saat:16
9. ULUSAL GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNE ESERLERİNİZİ BEKLİYORUZ
Mizah Sanatı Derneği'nin geleneksel hale getirdiği ve bu güne kadar Kültür ve Turizm Bakanl
MAÇKA'DA TİYATRO AKŞAMI
    Gugulumdakiler Tiyatromuz, Maçka Belediyesi'nin daveti üzerine 2022-2023 sanat sez
SPONSORLARIMIZA PLAKET TAKDİM EDİLDİ
2022-2023 Sanat Sezonu "Beni Kim Öldürdü" tek perde komedi oyunumuza ana sponsor olan LKG TEKSTİ
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta