ETKİNLİKLER
TRABZON SANATEVİ 5. SANAT GÜNLERİNE KATILDIK
10 Haziran 2013

Bu yıl 5. gerçekleştirilen Trabzon Sanatevi sanat günleri programına karma karikatür sergisi Hikmet Aksoy "Karikatür Panzehirdir" söyleşisi, "Çizginin Sivri Dili" karikatür saydam gösterisi, mizahi şiir dinletisi, Gugulumdakiler Tiyatrosu "Kulakları Küpeli" oyunu ve "Karikatürde Bir Ziya" Ziya Ramoğlu belgesel gösterimi programlarıyla katıldık.

Bu yıl 01-09 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen Trabzon Sanatevi 5. Sanat Günleri programına görsel sanatlar alanında Ziya ramoğlu, Adnan Taç, Tamer Küçük, Hakan Sümer, Bülent Sümer, Cumhur Gazioğlu, Muammer Kotbaş, Orhan Zafer ve Barış Uzun'un karikatürlerinden oluşan karma karikatür sergisi ile katıldık.

 

 

 

02 Haziran tarihinde Adnan Taç'ın sunduğu, Hikmet Aksoy'un konuşmacı olarak katıldığı “Karikatür Panzehirdir” konulu söyleşi, 03 Haziran tarihinde "Çizginin Sivri Dili" başlıklı karikatür saydam gösterisi yapıldı.

 

 

05 Haziran tarihinde Hüseyin Sabri Kurtuldu ve Murat Aşar'ın birlikte sundukları “Şiirin Mizah Dili” konulu bir dinleti programı yapıldı. Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatro Grubu Tamer Küçük'ün yazdığı, Ali Kemal Yılmaz'ın yönettiği, A. Kemal Yılmaz, H. Sabri Kurtuldu, Tamer Küçük, Murat Aşar'ın oynadığı “Kulakları Küpeli” isimli oyunu oynadı.

 

 

06 Haziran tarihinde yönetmenliğini Adnan Taç'ın yaptığı ve karikatür sanatçısı Ziya Ramoğlu'nun sanat hayatının anlatıldığı "Karikatürde Bir Ziya” belgeselinin gösterimi yapıldı. 

 

7. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILIŞI MUHTEŞEMDİ
  Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü,
7. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNİ AÇIYORUZ
    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğ
KURTULUŞUNUN 101. YILINDA TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINA KATILDIK
Trabzon Vakfı tarafından Ankara Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde 21-26 Şubat 2
1. MİZAH FESTİVALİ MİZAHLA DOLU DOLU GEÇTİ
  Trabzon’da ilk kez düzenlenen ve Türk Mizahının usta yazar ve çizerlerinin katıldığı
GUGULUMDAKİLER TİYATROSU DENTRABZON İÇİN OYNADI...
Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu Dentrabzon Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta