ETKİNLİKLER
GUGULUMDAKİLERİN İMPERİAL RANDEVUSU…
30 Mart 2015

 

 

 

 

Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu İmperial Hastanesi çalışanları ile buluştu. Mizah Sanatı Derneği’nin Gugulumdakiler Tiyatrosu, genel seyircisine yönelik sezon oyunlarını sürdürürken, bir taraftan da kurumlara yönelik oynamaya devam ediyorlar.
Her oyununu gala havasında oynayan ve büyük ilgi gören Gugulumdakiler Tiyatrosu bu kez İmperial Hastanesi çalışanları ile Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde buluştu. Komedinin tavan yaptığı oyunda İmperial Hastanesi çalışanları Gugulumdakiler Tiyatrosunun oyunu ile günün yorgunluğunu attılar. Kurumsal aidiyet düşüncesinden yola çıkan hastane yönetimi, çalışanları için sanatsal bir etkinliği tercih ederek hem personeline, hem de sanata destek vermiş oldular.

 
İmperial Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sema Küçükosman ve hastane çalışanlarının yanı sıra Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki ve yönetim kurulu üyeleri de oyunu seyredenler arasında yer aldı. Salonu dolduran İmperial Hastanesi çalışanları mizahın tavan yaptığı gecede, Gugulumdakiler Tiyatrosunun “Biz Bunu Çok Düşündük” oyununu beğeni ile izlediler.

Kesinleşen oyun tarihleri şöyle; Trabzon Devlet Tiyatrosu (31 Mart, 08 Nisan, 22 Nisan 2015) KTÜ.Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi (25 Nisan 2015) Oyunlar için irtibat noktaları; Sapphire Cafe&Restoran, Trabzon Sanatevi, Derya Kitabevi, Ra Kitabevi, Kalender Kafe&Restoran…

7. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILIŞI MUHTEŞEMDİ
  Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü,
7. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNİ AÇIYORUZ
    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğ
KURTULUŞUNUN 101. YILINDA TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINA KATILDIK
Trabzon Vakfı tarafından Ankara Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde 21-26 Şubat 2
1. MİZAH FESTİVALİ MİZAHLA DOLU DOLU GEÇTİ
  Trabzon’da ilk kez düzenlenen ve Türk Mizahının usta yazar ve çizerlerinin katıldığı
GUGULUMDAKİLER TİYATROSU DENTRABZON İÇİN OYNADI...
Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu Dentrabzon Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta