ETKİNLİKLER
GUGULUMDAKİLERİN İMPERİAL RANDEVUSU…
30 Mart 2015

 

 

 

 

Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu İmperial Hastanesi çalışanları ile buluştu. Mizah Sanatı Derneği’nin Gugulumdakiler Tiyatrosu, genel seyircisine yönelik sezon oyunlarını sürdürürken, bir taraftan da kurumlara yönelik oynamaya devam ediyorlar.
Her oyununu gala havasında oynayan ve büyük ilgi gören Gugulumdakiler Tiyatrosu bu kez İmperial Hastanesi çalışanları ile Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde buluştu. Komedinin tavan yaptığı oyunda İmperial Hastanesi çalışanları Gugulumdakiler Tiyatrosunun oyunu ile günün yorgunluğunu attılar. Kurumsal aidiyet düşüncesinden yola çıkan hastane yönetimi, çalışanları için sanatsal bir etkinliği tercih ederek hem personeline, hem de sanata destek vermiş oldular.

 
İmperial Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sema Küçükosman ve hastane çalışanlarının yanı sıra Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki ve yönetim kurulu üyeleri de oyunu seyredenler arasında yer aldı. Salonu dolduran İmperial Hastanesi çalışanları mizahın tavan yaptığı gecede, Gugulumdakiler Tiyatrosunun “Biz Bunu Çok Düşündük” oyununu beğeni ile izlediler.

Kesinleşen oyun tarihleri şöyle; Trabzon Devlet Tiyatrosu (31 Mart, 08 Nisan, 22 Nisan 2015) KTÜ.Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi (25 Nisan 2015) Oyunlar için irtibat noktaları; Sapphire Cafe&Restoran, Trabzon Sanatevi, Derya Kitabevi, Ra Kitabevi, Kalender Kafe&Restoran…

ANKARA, TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDA KANLI GÖMLEK OYUNUNU OYNADIK...
    Trabzon Valiliğinin himayesinde, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 03-0
ANKARA, TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDA HERKES OYUNCU OYUNUNU OYNADIK...
    Trabzon Valiliğinin himayesinde, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 03-0
ANKARA, TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDA MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇTIK...
  Trabzon Valiliğinin himayesinde, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 03-06 Ma
3. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU YAPTIK...
    Mizah Sanatı Derneği 3. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Üyelerin katılımıyla gerçekle
6. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILDI...
  Mizah Sanatı Derneği olarak organize ettiğimiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Trabzon K
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta