ETKİNLİKLER
GUGULUMDAKİLERİN İMPERİAL RANDEVUSU…
30 Mart 2015

 

 

 

 

Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu İmperial Hastanesi çalışanları ile buluştu. Mizah Sanatı Derneği’nin Gugulumdakiler Tiyatrosu, genel seyircisine yönelik sezon oyunlarını sürdürürken, bir taraftan da kurumlara yönelik oynamaya devam ediyorlar.
Her oyununu gala havasında oynayan ve büyük ilgi gören Gugulumdakiler Tiyatrosu bu kez İmperial Hastanesi çalışanları ile Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde buluştu. Komedinin tavan yaptığı oyunda İmperial Hastanesi çalışanları Gugulumdakiler Tiyatrosunun oyunu ile günün yorgunluğunu attılar. Kurumsal aidiyet düşüncesinden yola çıkan hastane yönetimi, çalışanları için sanatsal bir etkinliği tercih ederek hem personeline, hem de sanata destek vermiş oldular.

 
İmperial Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sema Küçükosman ve hastane çalışanlarının yanı sıra Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki ve yönetim kurulu üyeleri de oyunu seyredenler arasında yer aldı. Salonu dolduran İmperial Hastanesi çalışanları mizahın tavan yaptığı gecede, Gugulumdakiler Tiyatrosunun “Biz Bunu Çok Düşündük” oyununu beğeni ile izlediler.

Kesinleşen oyun tarihleri şöyle; Trabzon Devlet Tiyatrosu (31 Mart, 08 Nisan, 22 Nisan 2015) KTÜ.Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi (25 Nisan 2015) Oyunlar için irtibat noktaları; Sapphire Cafe&Restoran, Trabzon Sanatevi, Derya Kitabevi, Ra Kitabevi, Kalender Kafe&Restoran…

6. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNE ÇAĞRI...
6. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNE ÇAĞRI   Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü il
ALTINORDU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ULUSAL KARİKATÜR YARIŞMASI...
  1. YARIŞMANIN AMACI: Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdrülüğü tarafından düzenlenen ya
HERKES OYUNCU SEYİRCİSİYLE BULUŞTU...
  Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu 2017-2018 sanat sezonunu "Herkes Oyuncu" ile aç
TRABZON NET KOLEJİNDE KARİKATÜR ÇİZİM ATÖLYESİ YAPTIK...
  Karikatür sanatçısı Adnan Taç, uzun yıllardır emek verdiği ve Trabzon’da hayata geçir
HERKES OYUNCU BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU...
   Mizah Sanatı Derneği, Gugulumdakiler Tiyatrosu 2017-2018 sanat sezonu oyunu "Herkes Oyuncu"n
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta