ETKİNLİKLER
SEZONUN İLK OYUNUNDA DESTEK VERENLERİ UNUTMADIK...
4 Şubat 2016

 

 

Oyun öncesi derneğe, tiyatroya ve sanata verdikleri destekten ötürü sponsor olan kuruluş ve firmalara plaket takdim edildi. Genel Sanat Yönetmeni Adnan Taç, sanata destek veren kurum ve kuruluşların temsilcilerini sanatseverlerin önüne çıkararak ve plaket takdim ederek onore etmeyi önemsediklerini söyledi. Sayıları çok az olan sanata duyarlı kurum ve kuruluşların temsilcilerinin daha da artmasını arzu ettiklerini belirterek destek olanlara ve katılımcılara teşekkür etti.
Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’ndeki ilk oyun öncesi sponsor olan kurum ve kuruluşlar unutulmadı. Ortahisar kaymakamı Mahmut Şirinoğlu tarafından plaketleri takdim edildi. Mizah Sanatı Derneğine ve oyuna katkı sağlayan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası adına Genel Sekreter Yardımcısı Miraç Dural, Çaykur adına Pazarlama Dairesi Başkanı Hamdi Kutlu, İmperial hastanesi adına Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Çelebi, Toyota Plaza Ayyıldız adına Genel Müdür Mustafa Yıldız, Ts Grup adına Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Öztürk, İpa Marketler Zinciri adına Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Selimoğlu, Sezgin Turizm Otelcilik adına Mustafa Kemal Zengin, Yusuf Rizeli Reklamcılık adına Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Rizeli plaketlerini aldılar. Mazeretleri nedeniyle Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Şehir Işıkları Açıkhava Reklamcılık takdim törenine katılamadılar. 
 

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç de plaket takdim töreninde yaptığı konuşmada “Kültür ve sanat şehri olan Trabzon’un kültür ve sanatına gerekli yatırımın henüz yarısının bile yapılmadığını, başkanlığı süresince üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceğini söyledi.

 
Ortahisar Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu“ Ne zaman bu salona gelsem şu duvardaki yazı dikkatimi çeker” diyerek büyük önder Atatürk’ün‘Kültür, okumak, anlamak, görebilmek, görebildiğinden mana çıkarmak, uyanık davranmak, düşünmek, zekayı terbiye etmektir”. Sözünden yola çıkarak tiyatronun önemine değindi. 
Eklenmiş yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad:
E-posta:
Yorumunuz:
 
E-Posta adresimi gizle
 
1. MİZAH FESTİVALİ MİZAHLA DOLU DOLU GEÇTİ
  Trabzon’da ilk kez düzenlenen ve Türk Mizahının usta yazar ve çizerlerinin katıldığı
GUGULUMDAKİLER TİYATROSU DENTRABZON İÇİN OYNADI...
Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu Dentrabzon Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği
TRABZON 1 NCİ MİZAH FESTİVALİ'Nİ YAPIYORUZ.
  TRABZON 1 NCİ MİZAH FESTİVALİ 9-10 ŞUBAT 2019            Gençlik ve Spor
OYUNCUMUZ ŞÜKRÜ ÜÇÜNCÜ İLE GURUR GECEMİZ
  Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatrosu oyuncusu Şükrü Üçüncü, oyun yazarlığı
GUGULUMDAKİLER TİYATROSUNDAN SOSYAL SORUMLULUK
  Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu 2018-2019 sanat sezonunu tirjedi türünde tek p
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta