ETKİNLİKLER
HERKES OYUNCU SEYİRCİSİYLE BULUŞTU...
18 Kasım 2017

 

Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu 2017-2018 sanat sezonunu "Herkes Oyuncu" ile açtı. Tiyatro severlerin yoğun ilgi gösterdiği oyun öncesinde tiyatroya destek olan kurum ve kuruluşlara ve onların temsilcilerine plaket takdimi yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Uraloğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Kültür ve Turizm İl Müdrü Ali Ayvazoğlu, Ortahisar Kent Konseyi Başkanı Dündar Ayyıldız. Destek veren kurumların temsilcileri olarak plaketlerini Mizah Sanatı Derneği Başkanı ve tiyatronun Genel Sanat Yönetmeni Adnan Taç takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takdim töreninin ikinci bölümünde sponso olan kurum ve kuruluşlar bulunuyordu. Ana sponsor NTC Medya'nın sahibi Mehmet Yiğit Alp, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü adına Pazarlama Dairesi Başkanı Hamdi Kutlu, TS Grup Şirketi adına Cemil Öztürk, Işık Yapı Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Zeki Solak programlarından dolayı törene katılamadılar. Diğer sponsorlardan Yusuf Rizeli Reklemcılık Limited Şirketi yönetim kurulu başkanı Yusuf Rizeli, Timsan İş Makinaları şirketi sahibai Sabri Selim, Karfo Ajans Profesyonel Stüdyo şirketi sahibi Şerafettin Ercan Yetimoğlu'na plaketlerini Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Suat Hacısalihoğlu verdi.

 

 

 

 

 

 

 

Oyun, tiyatro severlerin büyük beğenisi kazandı. Sosyal içerikli, hayatın içinden, yaşanmışlıklardan ve insanımızın bire bir temas ettiği ya da şahit olduğu olayların tiyatro sahnesinde bütün açıklığı ile sergilenmesi, izleyenlerde daha bir başka farkındalık yarattı. Mizahın abartısının dahi, gündelik yaşanan olayların çıplaklığını, argosunu ve absürtlüğünü de ambalajlayarak izleyenlere sunabilme profesyonelliği Gugulumdakiler Tiyatrosu'nun komedi alanındaki başarısını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

 

 

Eklenmiş yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad:
E-posta:
Yorumunuz:
 
E-Posta adresimi gizle
 
7. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILIŞI MUHTEŞEMDİ
  Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü,
7. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNİ AÇIYORUZ
    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğ
KURTULUŞUNUN 101. YILINDA TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINA KATILDIK
Trabzon Vakfı tarafından Ankara Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde 21-26 Şubat 2
1. MİZAH FESTİVALİ MİZAHLA DOLU DOLU GEÇTİ
  Trabzon’da ilk kez düzenlenen ve Türk Mizahının usta yazar ve çizerlerinin katıldığı
GUGULUMDAKİLER TİYATROSU DENTRABZON İÇİN OYNADI...
Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu Dentrabzon Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta