ETKİNLİKLER
ANKARA, TRABZON ETKİNLİKLERİ FUARINDA HERKES OYUNCU OYUNUNU OYNADIK...
15 Mayıs 2018

 

 

Trabzon Valiliğinin himayesinde, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 03-06 Mayıs 2018 tarihleri arasında Ankara'da organize edilen Trabzon Etkinlikleri Fuarında, Gugulumdakiler Tiyatrosu 2017-2018 sanat sezonu oyunu olan ve emsal tiyatrolara oranla izlenme rekoru kıran "Herkes Oyuncu" oyunu ile katıldı. Fuara davet edilen Gugulumdakiler Tiyatrosu 2 perde komedi oyunu ile Ankaralı tiyatroseverlerin beğenisi kazandı. Oyunda; Hüseyin Sabri Kurtuldu, Şükrü Üçüncü, Tamer Küçük, Kübra Genç, Murat Küçük, Mahmut Mutaf, Oğuzhan Yılmaz, Rüya Akgül, Asena Öztürk, Aslan Kar, Ramazan Kiliç rol aldılar. 

 

 

 

 

 

 

 

Atatürk Kültür Merkezi Alt salonun Gugulumdakiler Tiyatrosuna tahsis edilerek harici ışık ve ses sistemi kuruldu. Adnan Taç'ın Genel Sanat Yönetmenliğini yaptığı, Şükrü Üçüncü'nün yazdığı, Tamer Küçük'ün yönettiği "Herkes Oyuncu"oyunu 2017-2018 sanat sezonu süresince topladığı büyük beğeniyi Ankara Atatürk Kültür Merkezi sahnesine gelen tiyatroseverlerle de noktalamış oldu. Oyun, aslında oyun içerisinde bir oyun ve bir semt karakolunda geçen olayları anlatmakta.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Yozlaşan toplum kültürümüzü, güvenliğimizi sağlamakla görevli olan polislerimizin bir karakolda nelerle uğraştıklarını, yaşadıkları birtakım özel sorunları içeren konularla geçmektedir. İzleyenler zaman zaman, üzüldü, zaman zaman kahkahalarına engel olamadı. Fuar sonunda, Mizah Sanatı Derneğine katılımdan ve desteğinden dolayı Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu tarafından verilen teşekkür plaketi başkan Adnan Taç'a takdim edildi... 

 

 

 

 

 

Eklenmiş yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad:
E-posta:
Yorumunuz:
 
E-Posta adresimi gizle
 
7 GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNE DAVET
  7. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNE ÇAĞRI   Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü
ELVEDA ALFREDO 2019 YILI OYUN TAKVİMİ
    09 Kasım 2018 tarihinde seyircisiyle buluşan Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatro
ELVEDA ALFREDO OYUNU PRÖMİYER YAPTI
            Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu “Elveda Alfredo” ile
2018-2019 SANAT SEZONU OYUNUMUZ ELVEDA ALFREDO
          Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu 2018-2019 sanat sezonunu tir
10 ULUSLARARASI SANAT GÜNLERİNDE KARMA KARİKATÜR SERGİSİ
    Trabzon Sanatevi tarafından organize edilen ve 17-21 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekl
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta