ETKİNLİKLER
 • 9. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILDI

  Mizah Sanatı Derneği, 9. Görsel Mizahi Yapıtlar Sergisi’ni 12 Nisan 2023 tarihinde Trabzon Sanatevi’nde açıldı. Mizah Sanatı Derneği tarafından organize edilen geleneksel sergi, 12 Nisan 2023 tarihinde Trabzon Sanatevi Salon Garaj Sergi Salonunda açıldı. Kötü hava şartlarına rağmen sanatseverlerin ilgi gösterdiği sergi büyük beğeni topladı.
 • 9. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILIYOR

  Mizah Sanatı Derneği tarafından organize edilen geleneksel sergi, 12 Nisan 2023 tarihinde saat:16.00’da Trabzon Sanatevi Salon Garaj Sergi Salonunda açılıyor. 
 • 9. ULUSAL GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİNE ESERLERİNİZİ BEKLİYORUZ

  Mizah Sanatı Derneği'nin geleneksel hale getirdiği ve bu güne kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkı sağladığı, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği, Trabzon Fotoğrafevi Derneği'nin ve Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün desteği 9. Görsel Mizahi yapıtlar sergisi 12-20 NİSAN 2023 tarihleri arasında açılacaktır.
 • MAÇKA'DA TİYATRO AKŞAMI

  Gugulumdakiler Tiyatromuz, Maçka Belediyesinin daveti üzerine 2022-2023 sanat sezonu oyunumuz "Beni Kim Öldürdü" ile  27 Ocak 2023 saat 18.00 'de Trabzon Maçka ilçemizde tiyatroseverlerle buluştu. 
 • SPONSORLARIMIZA PLAKET TAKDİM EDİLDİ

  2022-2023 Sanat Sezonu "Beni Kim Öldürdü" tek perde komedi oyunumuza ana sponsor olan LKG Tekstil'in yönetim kurulu başkanı sayın İbrahim Sağlam'a ve Tonya Süt Kooperatifi adına yönetim kurulu başkanı sayın Yunus Tekin Baki'ye tiyatromuzun Genel Sanat Yönetmeni sayın Adnan Taç tarafından plaketleri takdim edildi.
 • "BENİ KİM ÖLDÜRDÜ" OYUNU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARALIK 2022 PROGRAMINDA

  Gugulumdakiler Tiyatrosu, 2022-2023 sanat sezonunda oynadığı "Beni Kim Öldürdü" tek perdelik komedi oyununu Trabzon Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı programı kapsamında 16 Aralık 2022 tarihinde oynadı.
 • GUGULUMDAKİLER 2022-2023 SEZON OYUNU

  Gugulumdakiler Tiyatromuz 2022-2023 sanat sezonu için hazırladığı "Beni Kim Öldürdü" oyunu ile 16 Kasım 2022 tarihinde Trabzon Sanatevi Salon Garaj'da seyircisiyle buluştu.
 • OYUNCU, YÖNETMEN ŞÜKRÜ ÜÇÜNCÜ'YE SANAT ÖDÜLÜ

  Derneğimizin yönetim kurulu üyesi, Gugulumdakiler Tiyatromuzun oyuncusu, oyun yazarı ve yönetmeni Şükrü Üçüncü'ye, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti tarafından her yıl düzenlenen 2021 yılının başarılı Gazetecileri yarışmasında "Sanat Ödülü" verildi.
 • 8. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILDI

  Kültür ve Turizm Bakanlığının katkıları, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği ve Trabzon Fotoğrafevi Derneğinin desteğiyle Mizah Sanatı Derneği tarafından organize edilen sergi, yurt dışı dahil ülkemizin bir çok ilinden sanatçıların eser katılımıyla açıldı.
 • 1. TİYATRO FESTİVALİ VE GULUMDAKİLER TİYATROSU 10 YAŞINDA

  Gugulumdakiler Tiyatrosu 2021-2022 sanat sezonunu Trabzon Tiyatrolar Birliği 1. Tiyatro Festivali kapsamında "Çalıntı Eserler Galerisi" oyunu ile tamamladı. Sezonu tamamlamakla birlikte tiyatroda 10. yılını da tamamlamış oldu. Bu güzel anı teknik ekip ve oyuncular birlikte kutladılar.

Sanal Sergi
Sergilerimizi sizler için sanal ortama taşıdık...

Videolar
Dernek Tanıtım ve Etkinlikler...

E-Dergi
Mizah dergisi...


 

ELEKTRONİK OYUN KİTAPÇIKLARI

Mizahçı; En küçük çivilerle övülecek seçkin bir halkın kafalarındaki dolaplara bütün geçmiş zamanları asan kimsedir. (Ruabe)
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta