CASTING
Genel Bilgi
Doğum Tarihi  03 OCAK 1960
Yaşadığı Şehir  TRABZON
Boy  1.75
Beden  50/6
Kilo  73
Ayak  42
Göz  Ela
Ten:  Buğday
Yabancı Dil  İngilizce
 Eğitim  Doktora
 

SANAT KARİYERİ

 

Tiyatro

1983 Yılından bu güne amatör tiyatrolarda oyuncu olarak; Hastalık Hastası (Molier), Rumuz Goncagül (Oktay Arayıcı), Ayakta Durmak İstiyorum (Tarık Buğra), İçimizden Biri (Ahmet Akyol), Ah Şu Gençler (Turgut Özakman), Yarası Olan Gocunur (Anonim), Şahları da Vururlar (Ferhan Şensoy), Misafir (Bilgesu Erenus), Keşanlı Ali Destanı (Haldun Taner-Trabzon Devlet Tiyatrosu), Oyunun Adı Kül Kedisi (Özer Tunca), Kalp Krizi Değil Gülme Krizi (Anonim)

Mizah Sanatı Derneği (Mizahder) Gugulumdakiler Tiyatrosu oyuncusudur. Bu tiyatroda; Biz Bunu Hiç Düşünmemiştik, Bi sıkıntı Yok, Biz Bunu Çok Düşündük, 46'lıklar, Çanakkale'de Bir Öykü-Kanlı Gömlek, Herkes Oyuncu oyunlarında oynadı. Çanakkale'de Bir Öykü-Kanlı Gömlek, Elveda Alfredo, Gergin Aile oyunlarını yönetti.

 

 

Sinema

Henüz vizyona girmemiş olan “Diğer Yol”, "Oflu Hoca'nın Şifresi"  uzun metraj filmlerde ve yönetmenliğini Levent Özenç’in yaptığı “Gan Davası” kısa filminde rol aldı.

 

Televizyon

Trabzon’ da yerel televizyonlarda "Link Hattı", "Haşlandım Ara Beni" ve "Röveşata" isimli mizah-güldürü programlarında rol aldı.

 

Radyo

TRT Trabzon radyosunda Günün Fıkrası isimli güldürü programında rol aldı.

 

Seslendirme

Yerel reklam filmleri, tanıtım programlarında ve Yerel radyolarda Karagöz-Hacivat gölge oyunu seslendirmesi yaptı.

 

Ödül

1987 Denizli Geleneksel Tiyatro Şenliği’ nde Oktay Arayıcı’ nın Rumuz Goncagül adlı oyundaki Halet Rezaki  karakteriyle en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. 

Fotoğraf Albümü
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
GSM
: 0530 785 70 72
E-Posta