ETKİNLİKLER
 • ÇANAKKALEDE BİR ÖYKÜ KANLI GÖMLEK SEYİRCİSİYLE BULUŞTU...

  Mizah Sanatı Derneği Gugulumdakiler Tiyatrosu; Şükrü Üçüncü’nün yazdığı, Hüseyin Sabri Kurtuldu’nun yönettiği, Hüseyin Sabri Kurtuldu, Şükrü Üçüncü, Ali Kemal Yılmaz, Murat Aşar, Kübra Genç, Mahmut Mutaf, Murat Küçük, Oğuzhan Yılmaz’ın oynadığı Çanakkale’de bir öyküyü anlatan “Kanlı Gömlek” oyunu ile tiyatro severlerle buluştu. 
 • İMPERİAL HASTANESİ İÇİN OYNADIK...

  Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatrosu 2016-2017 sanat sezonunda rutin oyunları dışında, gelen talep üzerine özel ve resmi kurum ve kuruluşlara da "Gözüne Girsin" oyunumuzu oynamaya devam ediyor. Bu doğrultuda oyun programları yapan tiyatromuz, Trabzon'un gözde sağlık merkezi, özel İMPERİAL HASTANESİ çalışanlarına ve müşterilerine oynadık.
 • 5. GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ AÇILDI...

    Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Mizah Sanatı Derneği'nin düzenlediği, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği, Trabzon Fotoğrafevi Derneği  ve Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği'nin desteklediği 5. Görsel Mizahi yapıtlar sergisi 17 Mart 2017 tarihinde saat 17.30'da Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galerisinde açıldı.
 • 5.GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ 17 MART 2017 TARİHİNDE AÇILIYOR...

    Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Mizah Sanatı Derneği'nin düzenlediği, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği, Trabzon Fotoğrafevi Derneği  ve Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği'nin desteklediği 5. Görsel Mizahi yapıtlar sergisinin 17 Mart 2017 tarihinde saat 17.30'da Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galerisinde açılıyor. Tüm Sanatseverler davetlidir.
 • DOĞAL ESTETİK MERKEZİ MÜŞTERİLERİ İÇİN OYNADIK...

  Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatrosu 2016-2017 sanat sezonunda rutin oyunları dışında, gelen talep üzerine özel ve resmi kurum ve kuruluşlara da "Gözüne Girsin" oyunumuzu oynamaya devam ediyor. Bu doğrultuda oyun programları yapan tiyatromuz, Trabzon'un estetik cerrahi yönünden isim yapmış en önemli merkezi DOĞAL ESTETİK çalışanlarına ve müşterilerine oynadı. 
 • 7.EROL GÜNAYDIN TİYATRO GÜNLERİNDE OYNADIK...

  Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatrosu 2016-2017 sanat sezonunda rutin oyunları dışında, gelen talep üzerine özel ve resmi kurum ve kuruluşlara da "Gözüne Girsin" oyunumuzu oynamaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda oyun programları yapan tiyatromuz, Akçaabat Belediye'sinin her yıl düzenlediği Erol Günaydın Tiyatro Günlerinde oynadı. 
 • GÜMÜŞHANE GUGULUMDAKİLER'İ ÇOK SEVDİ...

  Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatrosu 2016-2017 sanat sezonunda, rutin sezon oyunu dışında, gelen talep üzerine özel ve resmi kurum ve kuruluşlara hem sezon oyununu, hemde geçmiş sezon oyunlarını oynamaktadır. Bu doğrultuda oyun programları yapan tiyatromuz, Gümüşhane Valiliği adına oyun isteğinde bulunan Gümüşhane Kültür ve Turizm Müdürlüğünün daveti üzerine "Biz Bunu Hiç Düşünmemiştik" oyunu ile Gümüşhane'ye bir turne yaptı.
 • PEKÜNLÜ MERKEZ PİDE MÜŞTERİLERİ İÇİN OYNADIK...

  Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatrosu 2016-2017 sanat sezonunda rutin oyunları dışında, gelen talep üzerine özel ve resmi kurum ve kuruluşlara da "Gözüne Girsin" oyunumuzu oynamaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda PEKÜNLÜ MERKEZ PİDE çalışanlarına ve müşterilerine oynadık. 
 • ORTAHİSAR BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA OYNADIK...

  Derneğimizin Gugulumdakiler Tiyatrosu 2016-2017 sanat sezonunda rutin oyunları dışında, gelen talep üzerine özel ve resmi kurum ve kuruluşlara da "Gözüne Girsin" oyunumuzu oynamaya devam ediyor. Bu doğrultuda oyun programları yapan tiyatromuz, Trabzon Ortahisar Belediyesi çalışanlarına ve davetlilerine oynadı. Belediye çalışanları ve aileleri tek perde komedi oyunumuz "Gözüne Girsin" ile nefis bir tiyatro akşamı yaşadılar.
 • 5.GÖRSEL MİZAHİ YAPITLAR SERGİSİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI...

    Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Mizah Sanatı Derneği'nin düzenlediği, Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği, Trabzon Fotoğrafevi Derneği ve Karadeniz Plastik Sanatlar Derneği'nin desteklediği 5. Görsel Mizahi yapıtlar sergisinin 17-25 Mart 2017 tarihleri arasında açılması planlanmıştır.

Sanal Sergi
Sergilerimizi sizler için sanal ortama taşıdık...

Casting
Sinema, TV Dizi ve Tiyatro Oyuncuları...

Videolar
Dernek Tanıtım ve Etkinlikler...

E-Dergi
Mizah dergisi...

GALERİLER

Atölye ve Eğitim

Görsel Sanatlar

Sahne Sanatları

Yazım Sanatları

 

TANITIM VİDEOSU

KİTAPÇIKLAR


 


MİZAH

Mizahçı kimdir? Mizahçı en küçük çivilerle övülecek seçkin bir halkın kafalarındaki dolaplara bütün geçmiş zamanları asan kimsedir. (Ruabe)
Adres
: Kunduracılar Cad. Neşe Sok. No:1/2 TRABZON
E-Posta
\r\n